Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för SM 2012

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till SM 2012:


Namn

Klubb

Klass

Start
Aarne Tukki Bogesunds BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 19 maj 10:00
Agneta Börjesson BK Biet-Finesse 95 Damer A, klass 4 Lördagen den 19 maj 14:30
Agneta Börjesson BK Biet-Finesse 95 Damer A, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer A4
Albin Wahlström Marbodals BS Herrar B, klass 1 Tisdagen den 1 maj 14:30
Alexander Engström Volvo FK Herrar A, klass 1 Lördagen den 28 april 14:30
Alexander Jönsson BK Femtionian Herrar A, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Alexander Martinsson Lunds BK Mamba Herrar A, klass 1 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Alexandra Pettersson BK Örnen Damer A, klass 1 Söndagen den 13 maj 14:30
Alf Andersson BK Joar Herrar A, klass 5 Söndagen den 20 maj 14:30
Alf Dehlin Tetra Laval BF Herrar A, klass 5 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Alf Dehlin Tetra Laval BF Herrar A, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys A
Alf Karlsson IK Sterling Herrar A, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Alf Karlsson IK Sterling Herrar A, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys A
Allan Hansen Wåxnäs BC Herrar A, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Allan Jonsson BK Kasi Herrar, klass 6 Söndagen den 20 maj 14:30
Amanda Engström BK Kaskad Damer A, klass 1 Söndagen den 13 maj 14:30
Amanda Engström BK Kaskad Damer A, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer A1
Amanda Steén Team Alingsås BC Damer A, klass 1 Tisdagen den 22 maj 18:00
Amanda Steén Team Alingsås BC Damer A, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer A1
Anders Berglund BK Brio Herrar B, klass 3 Söndagen den 6 maj 10:00
Anders Berglund BK Brio Herrar B, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar B3
Anders Hallström BK Trix Herrar A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Herrar B, klass 4 Lördagen den 21 april 14:30
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Herrar B, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar B4
Anders Holm Sollentuna BwK Herrar A, klass 5 Lördagen den 19 maj 14:30
Anders Holm Sollentuna BwK Herrar A, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys A
Anders Jardbring Vetlanda BC Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Anders Klasson BK Kåess Herrar A, klass 2 Lördagen den 31 mars 14:30
Anders Nilsson BS Bockarna Herrar A, klass 4 Lördagen den 19 maj 14:30
Anders Palmgren Vetlanda BC Herrar A, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Anders Svensson Vetlanda BC Herrar A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Anders Syrén BK Scott Herrar B, klass 5 Söndagen den 1 april 12:00
Anders Wahlin BK Wik Herrar B, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Anders Wahlin BK Wik Herrar B, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar B4
André Kuntsi Tollarps BK Herrar B, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
André Lindqvist BK Borgen Herrar A, klass 3 Lördagen den 19 maj 10:00
Andrea Boqvist Team Skövde BC Damer B, klass 1 Tisdagen den 8 maj 18:00
Andrea Boqvist Team Skövde BC Damer B, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer B1
Andreas Gustavsson BK Jösse Herrar A, klass 2 Torsdagen den 24 maj 18:00
Andreas Gustavsson BK Jösse Herrar A, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar A2
Andreas Sylvesson Tollarps BK Herrar A, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Andreas Wik BK Wik Herrar A, klass 2 Lördagen den 31 mars 14:30
Anette Carlsson Eksjö BK/EBOK Damer A, klass 4 Söndagen den 13 maj 10:00
Anette Eriksson Team X-Calibur BK Damer B, klass 3 Lördagen den 19 maj 10:00
Anette Eriksson Team X-Calibur BK Damer B, klass 3 Lördagen den 2 juni 16:00 Damer B3
Anette Jerneståhl Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Anita Eldh Tramo IF Damer, klass 6 Söndagen den 13 maj 10:00
Ann Nyström BK Kyrk Skövde Damer A, klass 4 Tisdagen den 1 maj 14:30
Ann-Marie Sandberg BK Ös På Damer, klass 6 Söndagen den 13 maj 14:30
Ann-Marie Sandberg BK Ös På Damer, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteraner Damer
Ann-Sofie Asplund DN-Expressens IF Damer A, klass 4 Lördagen den 19 maj 14:30
Anna Eklöv Tranås AIF BK (n) Damer B, klass 3 Lördagen den 12 maj 10:00
Anna Eklöv Tranås AIF BK (n) Damer B, klass 3 Lördagen den 2 juni 16:00 Damer B3
Anna Karp Öhring Team Vasa BC (n) Damer B, klass 5 Lördagen den 28 april 14:30
Anna Kylbring BK Biet-Finesse 95 Damer B, klass 1 Lördagen den 19 maj 14:30
Anna Lärk Ståhlberg BK Wicki Damer B, klass 3 Lördagen den 21 april 14:30
Anna Wallanger Team Thorengruppen (n) Damer A, klass 2 Lördagen den 5 maj 14:30
Anna Wallanger Team Thorengruppen (n) Damer A, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer A2
Anna-Greta Bergström Mini Arccus Club Damer, klass 6 Lördagen den 14 april 14:30
Anna-Greta Bergström Mini Arccus Club Damer, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteraner Damer
Anna-Karin Lavefors BK Team Trollhättan Damer B, klass 3 Lördagen den 14 april 14:30
Anna-Lena Lagerström BK Origo Damer A, klass 4 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Annagreta Roos-Stridh Bollnäs BC (n) Damer, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Anne-Marie Bjunert IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5 Lördagen den 14 april 14:30
Anneli Blomqvist B-K Eva Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Anneli Ljunggren BK Skrufscha Damer B, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Anneli Ljunggren BK Skrufscha Damer B, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer B1
Annelie Elnerud B-K Eva Damer B, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Annelie Johansson BS Almen Damer B, klass 4 Lördagen den 31 mars 10:00
Annica Olsson BK Flash Damer A, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Annica Olsson BK Flash Damer A, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer A4
Annicka Helenius BK Borgen Damer B, klass 1 Lördagen den 19 maj 10:00
Annicka Helenius BK Borgen Damer B, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer B1
Annika Hulén Götene BK Damer B, klass 3 Söndagen den 1 april 12:00
Annika Isaksson Jönköpings BS/Boys Damer A, klass 3 Lördagen den 21 april 14:30
Annika Isaksson Jönköpings BS/Boys Damer A, klass 3 lördagen den 2 juni 16:00 Damer A3
Annika Johansson BK Wicki Damer B, klass 4 Lördagen den 21 april 14:30
Annika Jonsson Nord Örgryte IS BF Damer B, klass 3 Lördagen den 14 april 14:30
Ante Andersson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4 Torsdagen den 10 maj 18:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Herrar A, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Herrar A, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar A1
Anton Borg BK Femtionian Herrar A, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Ari Poikela Team Enköping BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Arne Moberg Team Alingsås BC Herrar A, klass 3 Lördagen den 31 mars 10:00
Arne Moberg Team Alingsås BC Herrar A, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar A3
Arto Tapola Kinna BK Herrar B, klass 4 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Axel Engblom Team Pergamon BC Herrar A, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Barbro Hegvall BK Flamman Damer B, klass 4 Lördagen den 5 maj 10:00
Barbro Hjertén BK Calluna Borås Damer, klass 6 Söndagen den 20 maj 14:30
Barbro Ohlsson Team Blue BK Damer, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Barbro Pettersson BK Alley Team Damer, klass 6 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
BeA Nilsson Göteborgs BF (h) Herrar B, klass 5 Torsdagen den 24 maj 18:00
Beatrice Branell BK Skrufscha Damer A, klass 2 Söndagen den 20 maj 14:30
Beatrice Branell BK Skrufscha Damer A, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer A2
Bengt Ahlstrand Team Mariestad BK Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 10:00
Bengt Bäcklund Wåxnäs BC Herrar A, klass 4 Lördagen den 12 maj 14:30
Bengt Englund BK Skinnsberg Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Bengt Henriksson BK Strike Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 14:30
Bengt Johansson BK Faxe (n) Herrar B, klass 5 Söndagen den 29 april 12:00
Bengt Jönsson BK Ohm Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Bengt Lundström BK La Visite Herrar B, klass 4 Lördagen den 19 maj 10:00
Bengt Magnusson Team Lerum BC Herrar A, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Bengt Moquist KK Träff Herrar, klass 6 Söndagen den 29 april 12:00
Bengt Persson BK Strike Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 14:30
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Herrar A, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Benny Ahnberg Gislaveds BK Herrar A, klass 5 Torsdagen den 24 maj 18:00
Bernt Lindblom Vårkulla IK Herrar B, klass 5 Söndagen den 29 april 12:00
Bertil Schoug Lunds BK Mamba Herrar, klass 6 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Bertil Tinnberg Team Alingsås BC Herrar A, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Besim Gül Hjo Bowlingklubb Herrar B, klass 3 Tisdagen den 1 maj 14:30
Besim Gül Hjo Bowlingklubb Herrar B, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar B3
Bettina Lärk BK Wicki Damer B, klass 3 Lördagen den 21 april 14:30
Bill Karlsson BK Wik Herrar A, klass 5 Lördagen den 31 mars 14:30
Birgit Ohlsson Karlstad BK Damer, klass 6 Lördagen den 31 mars 10:00
Birgitta Eklund BK Granen Damer A, klass 4 Lördagen den 28 april 14:30
Birgitta Nilsson BK Bells Damer B, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Birthe Kjaersman IFK Göteborg Bowling Dam Damer A, klass 4 Lördagen den 14 april 14:30
Björn Bergvall BK Kaskad Herrar A, klass 5 Lördagen den 31 mars 14:30
Björn Bränninger Kinna BK Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Björn Fredriksson Uppsala Pensionärers BK (H) Herrar, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Björn Holton BK Team Kungsbacka Herrar B, klass 5 Söndagen den 6 maj 14:30
Björn Strandberg BK Örnen Herrar A, klass 5 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Björn Viktorsson BwK Ankaret Herrar A, klass 2 Söndagen den 27 maj 10:00 (Pingstdagen)
Bo Juhlin BK Strike Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 14:30
Bo Nerpin Östersunds BK Herrar A, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Bo Östlund BK Wictoria (n) Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Bore Nicklasson BK Wik Herrar, klass 6 Lördagen den 31 mars 14:30
Britt Marie Hofvander BS Hässle Damer B, klass 5 Lördagen den 12 maj 14:30
Börje Allard Ten-Pin Club Herrar B, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Cajsa Wegner BK Femtionian Damer A, klass 1 Tisdagen den 22 maj 18:00
Carina Hedberg BK Stjärnan Damer B, klass 4 Söndagen den 13 maj 14:30
Carina Hedberg BK Stjärnan Damer B, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer B4
Carina Johansson Kvänums BK Damer B, klass 5 Söndagen den 20 maj 10:00
Carina Jäder Sandvikens AIK BK Damer B, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Carina Krusell BK Ös På Damer B, klass 4 Söndagen den 13 maj 14:30
Carina Thörnqvist Svensson BK V8 Damer B, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Carina Österling BK Bells Damer B, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Caroline Lorensson Team X-Calibur BK Damer A, klass 1 Tisdagen den 22 maj 18:00
Carsten Lundahl Lunds BK Mamba Herrar, klass 6 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Cecilia Persson BS Hässle Damer B, klass 4 Lördagen den 12 maj 14:30
Cenneth Edin Warpen BK Herrar B, klass 5 Lördagen den 28 april 14:30
Christer Andersson BKF Falkenberg Herrar A, klass 5 Lördagen den 5 maj 14:30
Christer Eklund BK Amiki Herrar A, klass 5 Söndagen den 13 maj 14:30
Christer Hellberg BK Rapid Herrar B, klass 4 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Christer Hjort Jönköpings Kägelklubb Herrar A, klass 4 Lördagen den 12 maj 10:00
Christer Johansson Uppsala Pensionärers BK (H) Herrar, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Christer Magnusson KK Träff Herrar, klass 6 Söndagen den 29 april 12:00
Christer Näsström Falköpings AIK BK Herrar A, klass 4 Söndagen den 13 maj 14:30
Christer Svensson Vetlanda BC Herrar B, klass 4 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Christian Gelsinger Team Alingsås BC Herrar A, klass 2 Tisdagen den 15 maj 18:00
Christian Larsson BK Lidex Herrar B, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Christin Kylbring BK Biet-Finesse 95 Damer A, klass 2 Lördagen den 19 maj 14:30
Christina Hagman BK Flax Damer B, klass 3 Lördagen den 5 maj 14:30
Christina Hagman BK Flax Damer B, klass 3 Lördagen den 2 juni 16:00 Damer B3
Christina Kiiskinen BK Kaskad Damer A, klass 1 Söndagen den 29 april 12:00
Christina Lindh BK Wicki Damer B, klass 4 Lördagen den 21 april 14:30
Christine Helenius BK La Visite Damer B, klass 4 Lördagen den 19 maj 10:00
Christoffer Landin Västerås SK BK Herrar A, klass 1 Söndagen den 29 april 12:00
Claes Andersson Umeå IK BF Herrar A, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Claes-Göran Ekberg Team Lerum BC Herrar B, klass 5 Söndagen den 20 maj 14:30
Claes-Göran Hernehult Team Alingsås BC Herrar A, klass 4 Tisdagen den 15 maj 18:00
Claes-göran Sjöström Team Lerum BC Herrar, klass 6 Söndagen den 20 maj 14:30
Clas Göran Öhrbom DN-Expressens IF Herrar B, klass 5 Lördagen den 19 maj 14:30
Conny Gustafsson BK Treff Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Conny Hagehed Glasrikets KK Herrar B, klass 4 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Conny Halvarsson Östersunds BK Herrar B, klass 5 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Dan Axelsson BK Merrimac Herrar B, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Dan Persson BK Tegnér Herrar B, klass 5 Lördagen den 5 maj 14:30
Daniel Andersson Kulladals BS Herrar B, klass 2 Lördagen den 19 maj 10:00
Daniel Andersson Kulladals BS Herrar B, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar B2
Daniel Bengtsson BK La Visite Herrar B, klass 1 Lördagen den 19 maj 10:00
Daniel Blom Marbodals BS Herrar A, klass 3 Tisdagen den 15 maj 18:00
Daniel Fransson Team Pergamon BC Herrar A, klass 1 Söndagen den 20 maj 14:30
Daniel Fransson Team Pergamon BC Herrar A, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar A1
Daniel Hjalmarsson Vetlanda BC Herrar B, klass 1 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Daniel Jacobsson BK 64 Herrar B, klass 5 Torsdagen den 10 maj 18:00
Daniel Johansson Ludvika BK Herrar A, klass 2 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Daniel Johansson Ludvika BK Herrar A, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar A2
Daniel Nilsson BK Femtionian Herrar A, klass 1 Tisdagen den 22 maj 18:00
Daniel Nilsson BK Femtionian Herrar A, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar A1
Daniel Nordström Green BK Tegnér Herrar A, klass 2 Söndagen den 20 maj 14:30
Daniel Nordström Green BK Tegnér Herrar A, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar A2
Daniel Sylvesson Tollarps BK Herrar B, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Daniel Sylvesson Tollarps BK Herrar B, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar B1
Daniel Tserni BK Loet Herrar A, klass 1 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
David Sandberg Karlslunds IF BF Herrar B, klass 1 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Dennis Lindblom BK Skrufscha Herrar B, klass 4 Söndagen den 20 maj 10:00
Dennis Mattsson BK Atlantic Sharks Herrar A, klass 3 Lördagen den 12 maj 10:00
Dennis Nordström-Green BK Tegnér Herrar A, klass 1 Söndagen den 20 maj 14:30
Desirée Gustafsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 1 Lördagen den 14 april 14:30
Desirée Gustafsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer B1
Dick Alm Uppsala Pensionärers BK (H) Herrar, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Eddie Almén BK Edet Herrar B, klass 3 Lördagen den 28 april 10:00
Eddie Almén BK Edet Herrar B, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar B3
Edvard Schmidt BK Kyrk Skövde Herrar, klass 6 Tisdagen den 15 maj 18:00
Egil Krog Team Lerum BC Herrar B, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Eino Vuoluterä Mariestads BS Herrar B, klass 4 Tisdagen den 1 maj 14:30
Elin Andersson Wåxnäs BC Damer A, klass 1 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Elin Persdotter BK Vågen Damer B, klass 2 Lördagen den 28 april 14:30
Elin Persdotter BK Vågen Damer B, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer B2
Elin Svärd BK Bråhög Damer B, klass 1 Lördagen den 28 april 14:30
Elinor Blick BK Rubinen Damer B, klass 4 Lördagen den 12 maj 10:00
Elis Andersson BK Strike Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 14:30
Elisabeth Söderström Skövde AIK BK Damer B, klass 5 Söndagen den 13 maj 14:30
Else-Marie Karlsson BK Adept Damer B, klass 5 Söndagen den 13 maj 10:00
Elvy Johnsson BK Vågen Damer, klass 6 Lördagen den 28 april 14:30
Emelie Gustafsson SS Bowlaren Damer B, klass 1 Söndagen den 13 maj 14:30
Emelie Gustafsson SS Bowlaren Damer B, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer B1
Emelie Lundgren Örgryte IS BF Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Emil Nilsson BK Ohm Herrar A, klass 1 Tisdagen den 22 maj 18:00
Emil Nilsson BK Ohm Herrar A, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar A1
Emil Ågren BK Kaskad Herrar A, klass 1 Lördagen den 19 maj 14:30
Emil Ågren BK Kaskad Herrar A, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar A1
Emma Hellström Sandvikens AIK BK Damer A, klass 1 Lördagen den 28 april 10:00
Emma Åberg Örgryte IS BF Damer A, klass 1 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Eric Arveteg Kulladals BS Herrar B, klass 1 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Herrar A, klass 2 Söndagen den 13 maj 14:30
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Herrar A, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar A2
Erik Bengtsson IS Göta Herrar A, klass 1 Söndagen den 20 maj 10:00
Erik Björklund Östersunds BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Erik Bonde Wåxnäs BC Herrar A, klass 4 Lördagen den 12 maj 14:30
Erik Bonde Wåxnäs BC Herrar A, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar A4
Erik Johansson Team Lerum BC Herrar, klass 6 Söndagen den 20 maj 14:30
Erik Karlsson BK Tranan Herrar B, klass 2 Lördagen den 19 maj 14:30
Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 2 Torsdagen den 10 maj 18:00
Esbjörn Lindberg Edsbyns BK Herrar A, klass 5 Söndagen den 29 april 12:00
Eva Ivarsson BK Vågen Damer, klass 6 Lördagen den 28 april 14:30
Eva Jernberg BK Qvinns Damer B, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Eva Jernberg BK Qvinns Damer B, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls B
Eva Kornestedt BK Ös På Damer B, klass 4 Söndagen den 13 maj 14:30
Eva Kornestedt BK Ös På Damer B, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer B4
Eva Renvall BK Fermé Damer A, klass 4 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Eva Renvall BK Fermé Damer A, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer A4
Ewalena Altenfors Hammarby IF BF Damer, klass 6 Söndagen den 6 maj 14:30
Ewy Tykosson BK Parant Damer, klass 6 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Filip Hessle-Sandstedt BK Gärdet Herrar A, klass 1 Lördagen den 5 maj 10:00
Fredric Flink Tingsryd KK Herrar A, klass 3 Söndagen den 27 maj 10:00 (Pingstdagen)
Fredrik Melander BK Enjoy Herrar A, klass 2 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Frida Löhnert BK Cahoot Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Frida Löhnert BK Cahoot Damer A, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer A1
Frida Sethsson Vimmerby BK Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 10:00 (Pingstdagen)
Frida Sethsson Vimmerby BK Damer A, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer A1
Gabriel Andersson BK Wik Herrar A, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Geert Falk Jensen Sollentuna BwK Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Georg Andersson Vetlanda BC Herrar, klass 6 Torsdagen den 10 maj 18:00
Gerd Lundqvist DN-Expressens IF Damer, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Gerry Eriksson Djurgårdens IF Bowlingförening Herrar, klass 6 Söndagen den 20 maj 14:30
Gert Jonsson Kvänums BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Gert Jonsson Kvänums BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar B4
Gert Lundahl BK ABeCe Herrar B, klass 5 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Gert Lundin BK Trippel Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Git Lantz BS Friska Viljor Damer B, klass 3 Söndagen den 13 maj 14:30
Git Lantz BS Friska Viljor Damer B, klass 3 Lördagen den 2 juni 16:00 Damer B3
Glenn Uhlén Svaneholms BK Herrar A, klass 5 Lördagen den 12 maj 10:00
Gudrun Berg Gymnastik o IF Fram Damer B, klass 5 Lördagen den 21 april 14:30
Gudrun Berg Gymnastik o IF Fram Damer B, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls B
Gull-Britt Eriksson BK Strike Damer B, klass 5 Lördagen den 5 maj 14:30
Gull-Britt Eriksson BK Strike Damer B, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls B
Gullimar Åkerlund BK Enjoy Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Gun Alström BK Mistral Damer, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Gun Andreasson BK Strike Damer, klass 6 Lördagen den 5 maj 14:30
Gun Gabrielsson för. The Golden Bowlers Damer B, klass 5 Lördagen den 14 april 14:30
Gungerd Westerberg IFK Göteborg Bowling Dam Damer, klass 6 Lördagen den 14 april 14:30
Gungerd Westerberg IFK Göteborg Bowling Dam Damer, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteraner Damer
Gunhild Malmqvist Vetlanda BC Damer, klass 6 Torsdagen den 10 maj 18:00
Gunilla Byqvist BK Flash Damer A, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Gunilla Hedberg BK Strike Damer B, klass 5 Lördagen den 5 maj 14:30
Gunilla Hedberg BK Strike Damer B, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls B
Gunilla Johnsson Team Extreme BS Damer B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Gunnar Bergström Mini Arccus Club Herrar A, klass 5 Söndagen den 6 maj 10:00
Gunnar Bergström Mini Arccus Club Herrar A, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys A
Gunnar Elvin Team Mariestad BK Herrar B, klass 4 Söndagen den 20 maj 14:30
Gunnar Malmqvist Vetlanda BC Herrar, klass 6 Torsdagen den 10 maj 18:00
Gunnar Moquist KK Träff Herrar A, klass 5 Söndagen den 29 april 12:00
Gunnel Tobiasson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5 Lördagen den 14 april 14:30
Gunnel Tobiasson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls B
Gunvor Gustafsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer, klass 6 Lördagen den 14 april 14:30
Gustav Green BS Almen Herrar B, klass 1 Lördagen den 28 april 10:00
Gustav Stangrund Norrtälje BwK Herrar B, klass 1 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Gustav Åkerman Tollarps BK Herrar B, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Göran Fransson Stånga IF Herrar A, klass 4 Söndagen den 29 april 12:00
Göran Lundqvist DN-Expressens IF Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Göran Nilsson Team Partille BC Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Göran Otterdahl BK Joker Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 10:00
Hampus Bengtsson BK La Visite Herrar B, klass 1 Lördagen den 19 maj 10:00
Hanna Strandberg Tollarps BK Damer B, klass 2 Lördagen den 12 maj 14:30
Hanna Strandberg Tollarps BK Damer B, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer B2
Hans Andersson DN-Expressens IF Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Hans Andersson BK Kasi Herrar A, klass 3 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Hans Eldh Tramo IF Herrar, klass 6 Söndagen den 13 maj 10:00
Hans Fredén BK Amiki Herrar A, klass 5 Söndagen den 13 maj 14:30
Hans Rydén BK Mjölby Bowling Herrar A, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Hans Werner Team Lerum BC Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Hans-Åke Andersson Elfsborg BK Herrar, klass 6 Söndagen den 29 april 12:00
Helén Johnsson IS Göta Damer A, klass 3 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Helén Johnsson IS Göta Damer A, klass 3 lördagen den 2 juni 16:00 Damer A3
Helena Ohlsson BK Brio Damer B, klass 4 Lördagen den 14 april 14:30
Heléne Brännmo BK Enjoy Damer B, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Henrik Karlsson LC 17 BK Kristinehamn Herrar A, klass 2 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Håkan Aläng BK Brio Herrar B, klass 5 Lördagen den 31 mars 14:30
Håkan Jonsson BK Wik Herrar B, klass 5 Lördagen den 31 mars 14:30
Håkan Svensson Vetlanda BC Herrar, klass 6 Torsdagen den 10 maj 18:00
Ida Andersson BK Bells Damer B, klass 1 Lördagen den 28 april 14:30
Ida Håkansson Team X-Calibur BK Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Ida Håkansson Team X-Calibur BK Damer A, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer A1
Ida Nordlöf BK Flash Damer A, klass 1 Lördagen den 5 maj 14:30
Inga Lill Zedig Team Blue BK Damer B, klass 5 Lördagen den 21 april 14:30
Ingalill Hedborg BK Träffen Damer B, klass 5 Lördagen den 28 april 10:00
Ingalill Westerlund Kvänums BK Damer A, klass 4 Söndagen den 20 maj 10:00
Ingela Tullock IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5 Lördagen den 14 april 14:30
Ingemar Gustafsson BK Pondus Herrar, klass 6 Torsdagen den 10 maj 18:00
Isabelle Hultin Wåxnäs BC Damer A, klass 1 Lördagen den 19 maj 10:00
Isabelle Hultin Wåxnäs BC Damer A, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer A1
Jakob Hogarth Tollarps BK Herrar A, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Jan Alverstam Karlslunds IF BF Herrar A, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Jan Borchgrevink Mariedals BK Herrar, klass 6 Söndagen den 13 maj 14:30
Jan Edeblad BK Håvås Herrar, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Jan Engqvist Jönköpings BS/Boys Herrar B, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Jan Långberg BK Ohm Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Jan Petersson BK Peking (n) Herrar B, klass 5 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Jan Petrusson IK Sterling Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Jan Thulin BK Virveln Herrar, klass 6 Tisdagen den 22 maj 18:00
Jan-Erik Andersen BK Edet Herrar B, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Jan-Erik Elf BK Tegnér Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 14:30
Jan-Erik Karlsson Team Partille BC Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Jan-Erik Nyman Bulltofta BK Herrar, klass 6 Lördagen den 28 april 10:00
Jan-Erik Nyman Bulltofta BK Herrar, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteran Herrar
Jan-Olof Persson IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Herrar, klass 6 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Jan-Ove Lindblad KK Träff Herrar A, klass 5 Söndagen den 29 april 12:00
Jan-Åke Lingensjö BK Borgen Herrar B, klass 5 Lördagen den 19 maj 10:00
Jani Silvén Team Lerum BC Herrar A, klass 3 Lördagen den 12 maj 10:00
Janina Lindberg BK Merci Damer A, klass 1 Torsdagen den 24 maj 18:00
Jari Maajaakkola BK Kasi Herrar B, klass 4 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Jeanette Fors Karlstad BK Damer B, klass 4 Lördagen den 31 mars 10:00
Jeanette Fors Karlstad BK Damer B, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer B4
Jeanette Johansson BK Wicki Damer B, klass 4 Lördagen den 21 april 14:30
Jeanette Johansson BK Wicki Damer B, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer B4
Jeanette Tagesson BK Kyrk Skövde Damer B, klass 2 Tisdagen den 8 maj 18:00
Jeanette Tagesson BK Kyrk Skövde Damer B, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer B2
Jennie Forsvall BK Qvinns Damer A, klass 2 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Jennie Forsvall BK Qvinns Damer A, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer A2
Jenny Burman BS Hässle Damer B, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Jenny Eklund BK Granen Damer A, klass 1 Lördagen den 28 april 14:30
Jenny Wegner BK Femtionian Damer A, klass 1 Tisdagen den 22 maj 18:00
Jenny Wegner BK Femtionian Damer A, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer A1
Jens Persson IFK Norrköping BK (tid. Alltransport) Herrar A, klass 1 Tisdagen den 8 maj 18:00
Jerry Eriksson BK Ös På Herrar, klass 6 Torsdagen den 10 maj 18:00
Jerry Persson BK Frigg Herrar B, klass 4 Söndagen den 13 maj 14:30
Jerry Persson BK Frigg Herrar B, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar B4
Jerry Swärdh Växjö Allmänna IS (n) Herrar B, klass 5 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Jesper Hagberg BK Brio Herrar A, klass 2 Söndagen den 6 maj 10:00
Jesper Hagberg BK Brio Herrar A, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar A2
Jesper Rosdahl Höganäs BC Herrar A, klass 3 Lördagen den 12 maj 14:30
Jessica Lindqvist Gävle KK Damer B, klass 1 Tisdagen den 1 maj 14:30
Jimmy Carlsson BC 24 Carat Herrar B, klass 2 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Jimmy Carlsson BC 24 Carat Herrar B, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar B2
Jimmy Eriksson Mini Arccus Club Herrar A, klass 2 Lördagen den 31 mars 14:30
Jimmy Nordvall BK Kåess Herrar B, klass 1 Söndagen den 1 april 12:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Herrar B, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar B1
Jimmy Roth BK La Visite Herrar B, klass 1 Lördagen den 19 maj 10:00
Joacim Gustafsson Vetlanda BC Herrar B, klass 1 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Joackim Biehl BK Bågen Herrar A, klass 2 Lördagen den 5 maj 14:30
Joackim Biehl BK Bågen Herrar A, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar A2
Joakim Borglin Staffanstorps BK Herrar B, klass 3 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Joakim Borglin Staffanstorps BK Herrar B, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar B3
Joakim Dahl Glasrikets KK Herrar B, klass 2 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Joakim Dahl Glasrikets KK Herrar B, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar B2
Joakim Sjöström IKW/Köping BK Herrar B, klass 3 Lördagen den 28 april 14:30
Johan Bergqvist Nybro IF Herrar A, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Johan Bergqvist Nybro IF Herrar A, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar A1
Johan Ericsson BK Edet Herrar A, klass 1 Lördagen den 28 april 10:00
Johan Hedenborg Team Växjö BC Herrar B, klass 2 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Johan Hedenborg Team Växjö BC Herrar B, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar B2
Johan Igelström BK Nobel Herrar B, klass 1 Söndagen den 27 maj 10:00 (Pingstdagen)
Johan Igelström BK Nobel Herrar B, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar B1
Johan Leijon BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 4 Torsdagen den 10 maj 18:00
Johan Rundgren BK Force Herrar B, klass 4 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Johan Åberg BK Brio Herrar A, klass 4 Söndagen den 6 maj 10:00
Johan Åberg BK Brio Herrar A, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar A4
Johanna Andersson BK Granen Damer A, klass 2 Lördagen den 28 april 14:30
Johanna Andersson BK Granen Damer A, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer A2
Johannes Fridlund Hebergs BS Herrar B, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Johannes Gül Hjo Bowlingklubb Herrar B, klass 1 Tisdagen den 1 maj 14:30
John Johansson Borås GIF BK Herrar A, klass 1 Söndagen den 13 maj 14:30
John Pettersson BK Virveln Herrar B, klass 2 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
John Wellstead Team Lerum BC Herrar, klass 6 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
John Ingvar Jeppsson Tollarps BK Herrar, klass 6 Lördagen den 12 maj 14:30
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Damer A, klass 1 Tisdagen den 22 maj 18:00
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Damer A, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer A1
Jon Kristoffersson Lunds BK Mamba Herrar B, klass 1 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Jonas Augustsson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4 Tisdagen den 8 maj 18:00
Jonas Henningsson Hurricanes BK Herrar B, klass 2 Lördagen den 31 mars 14:30
Jonas Olsson Höganäs BC Herrar A, klass 1 Torsdagen den 24 maj 18:00
Jonas Pettersson BK Brio Herrar A, klass 3 Söndagen den 6 maj 10:00
Jonas Pettersson BK Brio Herrar A, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar A3
Jonas Turesson BK Edet Herrar B, klass 2 Lördagen den 28 april 10:00
Jonathan Andersson BK Nobel Herrar B, klass 1 Lördagen den 28 april 14:30
Jonathan Andersson BK Nobel Herrar B, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar B1
Jonathan Eriksson BK Granen Herrar A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Jong jai Johansson BK Vågen Damer B, klass 3 Lördagen den 28 april 14:30
Josefine Heingard BS Hässle Damer B, klass 2 Lördagen den 12 maj 14:30
Josefine Heingard BS Hässle Damer B, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer B2
Juhani Ojala Team Mariestad BK Herrar A, klass 4 Tisdagen den 22 maj 18:00
Jukka Kolehmainen BK Merrimac Herrar A, klass 5 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Jörgen Andersson Team Clan BK Herrar A, klass 3 Söndagen den 13 maj 10:00
Jörgen Ek Sundbybergs IK Herrar B, klass 4 Lördagen den 28 april 14:30
Jörgen Femzén Växjö Allmänna IS (n) Herrar B, klass 4 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Kaj Rannikko BK Scott Herrar B, klass 2 Söndagen den 1 april 12:00
Kaj Rannikko BK Scott Herrar B, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar B2
Kari Jääskeläinen KK Träff Herrar B, klass 5 Söndagen den 29 april 12:00
Karin Andersson BK Vågen Damer B, klass 5 Lördagen den 28 april 14:30
Karin Hjertén BK Calluna Borås Damer B, klass 4 Söndagen den 20 maj 14:30
Karin Hjertén BK Calluna Borås Damer B, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer B4
Karl-Åke Haglund BK Skinnsberg Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Katrin Alexandersson BK Vågen Damer B, klass 4 Lördagen den 28 april 14:30
Kennet Andersson BK Nobel Herrar B, klass 5 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Kennet Andersson BK Nobel Herrar B, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys B
Kennet Boström Karlstad BK Herrar A, klass 5 Lördagen den 31 mars 10:00
Kennet Kaneby BK Stallis Herrar A, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Kenneth Andersson BK Edet Herrar B, klass 5 Lördagen den 28 april 10:00
Kenneth Andersson BK Edet Herrar B, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys B
Kenneth Kristiansson BK Adept Herrar, klass 6 Söndagen den 13 maj 10:00
Kenneth Ottosson Kvänums BK Herrar B, klass 3 Söndagen den 20 maj 10:00
Kenneth Svedlund BK Team SGK Helsingborg Herrar, klass 6 Lördagen den 28 april 10:00
Kenny Holgersson Marbodals BS Herrar A, klass 2 Tisdagen den 15 maj 18:00
Kent Bergqvist Växjö Allmänna IS (n) Herrar B, klass 4 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Kent Börlin BK Örnen Herrar A, klass 5 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Kent Holm BK Skinnsberg Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Kent Norlin BK Edet Herrar B, klass 5 Lördagen den 28 april 10:00
Kent Svensson BK Örnen Herrar B, klass 5 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Kerstin Eek Team Ystad BK Damer, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Kim Grape BK Biet-Finesse 95 Damer B, klass 1 Lördagen den 19 maj 14:30
Kim Grape BK Biet-Finesse 95 Damer B, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer B1
Kjell Eriksson BK Edet Herrar B, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Kjell Eriksson Mini Arccus Club Herrar B, klass 5 Söndagen den 6 maj 10:00
Kjell Isaksson BK Ax Herrar A, klass 5 Söndagen den 13 maj 14:30
Kjell Johansson BK Team SGK Helsingborg Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 14:30
Kjell Mässing Sunnerbo BK Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Kjell-Åke Gustafsson BK Gärdet Herrar A, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Kjell-Åke Hedblom Warpen BK Herrar B, klass 5 Lördagen den 28 april 14:30
Kjell-Åke Nåbäck BK Team SGK Helsingborg Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 14:30
Kjell-Åke Pettersson Team Alingsås BC Herrar, klass 6 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Krister Wenström BK Mjölby Bowling Herrar A, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Kristian Gustafsson BS Olymp Herrar A, klass 2 Lördagen den 12 maj 14:30
Kristina Nordenson BK Granen Damer A, klass 4 Lördagen den 28 april 14:30
Kristina Rydén BK Mjölby Bowling Damer, klass 6 Lördagen den 28 april 10:00
Kristina Rydén BK Mjölby Bowling Damer, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteraner Damer
Kristina Tullock IFK Göteborg Damer A, klass 2 Lördagen den 14 april 14:30
Kristina Tullock IFK Göteborg Damer A, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer A2
Kristoffer Klasson Kinna BK Herrar A, klass 2 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Kurt Johansson Team Partille BC Herrar B, klass 5 Tisdagen den 1 maj 14:30
Kurt Lundgren Premier BC Herrar, klass 6 Tisdagen den 15 maj 18:00
Kurt Söderström Mini Arccus Club Herrar B, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Kurt-Inge Skoog BK Håvås Herrar B, klass 5 Lördagen den 21 april 14:30
Lars Andersson BK Wik Herrar A, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Lars Backlund BK Flash Herrar A, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Lars Backlund BK Flash Herrar A, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar A4
Lars Borg Tollarps BK Herrar B, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Lars Borg Tollarps BK Herrar B, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar B1
Lars Dedorson BK Taifun Herrar A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Lars Eriksson BK 46 Herrar B, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Lars Erlandsson Team Skövde BC Herrar B, klass 4 Tisdagen den 8 maj 18:00
Lars Flack Kinna BK Herrar A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Lars Flack Kinna BK Herrar A, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar A4
Lars Hagman BK Tegnér Herrar A, klass 4 Söndagen den 20 maj 14:30
Lars Hagman BK Tegnér Herrar A, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar A4
Lars Janson Tingsryd KK Herrar B, klass 5 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Lars Jidler BK Wictoria (n) Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Lars Larsson BK Safir Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Lars Liljeqvist BK Wik Herrar A, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Lars Nielsen BF Solängen Herrar A, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Lars Ohlsson BK Hammaren Herrar B, klass 4 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Lars Pejstrup Team Mariestad BK Herrar A, klass 4 Torsdagen den 24 maj 18:00
Lars Pejstrup Team Mariestad BK Herrar A, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar A4
Lars Westman BK Edet Herrar B, klass 5 Lördagen den 28 april 10:00
Lars-Göran Holmgren IK Heim Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 10:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Herrar A, klass 5 Tisdagen den 15 maj 18:00
Lasse Mäntylä BF Solängen Herrar A, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Lasse Palmér Täby BwK Herrar, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Leif Berglund Tetra Laval BF Herrar B, klass 5 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Leif Dahl KK Träff Herrar B, klass 5 Söndagen den 29 april 12:00
Leif Davidsson BK Joker Herrar A, klass 5 Lördagen den 19 maj 10:00
Leif Davidsson BK Joker Herrar A, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys A
Leif Eklund BK Amiki Herrar B, klass 5 Söndagen den 13 maj 14:30
Leif Nilsson BK Borgen Herrar A, klass 2 Lördagen den 19 maj 10:00
Leif Olsson BK Edet Herrar B, klass 5 Lördagen den 28 april 10:00
Leif Sundström AIK Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 10:00
Leif Sundström AIK Herrar, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteran Herrar
Leif Sävkvist DN-Expressens IF Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Leif Toterud PBK Lurbo (H) Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Lejby Eriksson BK Merrimac Herrar B, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Lena Ahlqvist BK Hammaren Damer B, klass 4 Lördagen den 12 maj 14:30
Lena Carlsson Trolle BK Damer A, klass 2 Lördagen den 19 maj 10:00
Lena Jonsson BK Granen Damer A, klass 4 Lördagen den 28 april 14:30
Lena Landqvist BK Mjölby Bowling Damer B, klass 3 Tisdagen den 1 maj 14:30
Lena Lindblom BK Birger Damer B, klass 4 Söndagen den 20 maj 10:00
Lena Whistleton BK Bells Damer B, klass 2 Lördagen den 5 maj 14:30
Lena Whistleton BK Bells Damer B, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer B2
Lennart Lindgren IKW/Köping BK Herrar A, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Lennart Olsson BK Stenbocken Herrar A, klass 5 Lördagen den 5 maj 14:30
Lennart Warolin BK Sun Club Herrar, klass 6 Söndagen den 20 maj 10:00
Lennart Zachrisson BK Wik Herrar B, klass 5 Lördagen den 31 mars 14:30
Linda Haglund BK Skrufscha Damer A, klass 3 Söndagen den 20 maj 14:30
Linda Olsson BS Hässle Damer A, klass 3 Lördagen den 12 maj 14:30
Linda Olsson BS Hässle Damer A, klass 3 lördagen den 2 juni 16:00 Damer A3
Linda Pålsson BK Bells Damer B, klass 3 Lördagen den 5 maj 14:30
Linn Lundvall BK Tegnér Damer B, klass 2 Söndagen den 20 maj 14:30
Linn Lundvall BK Tegnér Damer B, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer B2
Linnéa Olsson Tollarps BK Damer A, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Linnea Rundgren B-K Eva Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Linnéa Wennerlund BS Hässle Damer B, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Linus Hallgren BK Kåess Herrar B, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Damer A, klass 1 Tisdagen den 22 maj 18:00
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Damer A, klass 4 Lördagen den 21 april 14:30
Lise-Lott Arvidsson BK Mjölby Bowling Damer A, klass 3 Lördagen den 28 april 10:00
Louise Borg Tollarps BK Damer A, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Louise Ottosson BK Wicki Damer B, klass 2 Lördagen den 21 april 14:30
Louise Ottosson BK Wicki Damer B, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer B2
Madeleine Sjöholm Markaryds BK Damer B, klass 1 Lördagen den 5 maj 14:30
Madelene Carlstrand BK Calluna Borås Damer A, klass 3 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Madelene Gullberg BK Femtionian Damer A, klass 1 Lördagen den 12 maj 10:00
Magnus Ahlberg BK Full House Herrar B, klass 3 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Magnus Ahlberg BK Full House Herrar B, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar B3
Magnus Andersson BK Bråhög Herrar B, klass 3 Söndagen den 13 maj 10:00
Magnus Andersson BK Bråhög Herrar B, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar B3
Magnus Hjert BK Scott Herrar B, klass 4 Söndagen den 1 april 12:00
Magnus Kops-Eriksen BK Ohm Herrar A, klass 3 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Magnus Nilsson BK Bråhög Herrar B, klass 4 Lördagen den 28 april 14:30
Magnus Olofsson BK Bråhög Herrar A, klass 3 Lördagen den 28 april 14:30
Magnus Wedman BK Arn Herrar B, klass 3 Tisdagen den 1 maj 14:30
Magnus Wedman BK Arn Herrar B, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar B3
Makis Manthos Marbodals BS Herrar A, klass 3 Lördagen den 12 maj 10:00
Makis Manthos Marbodals BS Herrar A, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar A3
Malin Andersson BK Skrufscha Damer B, klass 3 Söndagen den 20 maj 14:30
Malin Andersson BK Skrufscha Damer B, klass 3 Lördagen den 2 juni 16:00 Damer B3
Malin Appelberg Team Blue BK Damer B, klass 3 Lördagen den 21 april 14:30
Malin Femzén Växjö Allmänna IS (n) Damer B, klass 1 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Malin Henriksson BK Domino Damer B, klass 1 Söndagen den 13 maj 14:30
Malin Kristensson Staffanstorps BK Damer B, klass 2 Lördagen den 28 april 14:30
Malin Linnér Team Södertälje BK Damer A, klass 3 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Marcus Henriksson BK Full House Herrar A, klass 1 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Marcus Hultén Team Pergamon BC Herrar A, klass 1 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Marcus Johansson Team Tibro BK Herrar A, klass 2 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Marcus Karlgren Falköpings AIK BK Herrar A, klass 2 Torsdagen den 10 maj 18:00
Marcus Karlsson BK Kaskad Herrar A, klass 2 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Marcus Karlsson BK Kaskad Herrar A, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar A2
Marcus Leijon BK Ax Herrar B, klass 1 Lördagen den 19 maj 14:30
Marcus Tidbeck Stureby BK Herrar A, klass 1 Söndagen den 13 maj 14:30
Margareta Skoglund Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Margareta Skoglund Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteraner Damer
Margaretha Carlsson BK Linnéa Damer A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Margaretha Carlsson BK Linnéa Damer A, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer A4
Margaretha Schöning Warpen BK Damer A, klass 5 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Margaretha Schöning Warpen BK Damer A, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls A
Margit Andersson Warpen BK Damer, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Maria Bertilsson SS Bowlaren Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Maria Eklöf IK Gotlandspärlan Damer A, klass 3 Lördagen den 5 maj 14:30
Maria Eklöf IK Gotlandspärlan Damer A, klass 3 lördagen den 2 juni 16:00 Damer A3
Maria Engström BK Filippa Damer B, klass 4 Lördagen den 5 maj 10:00
Maria Engström BK Filippa Damer B, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer B4
Maria Niklasson BK Team Trollhättan Damer A, klass 4 Söndagen den 20 maj 14:30
Maria Pålsson Tollarps BK Damer A, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Mariana Andersson IK Heim Damer A, klass 3 Lördagen den 19 maj 10:00
Mariana Kiiskinen BK Parant Damer A, klass 2 Söndagen den 29 april 12:00
Mariana Kiiskinen BK Parant Damer A, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer A2
Marianne Hellkvist BK Crown (n) Damer B, klass 5 Lördagen den 21 april 14:30
Marianne Ljunglöf DN-Expressens IF Damer, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Marica Hermansson Hammarby IF BF Damer B, klass 1 Söndagen den 20 maj 14:30
Marie Alm Örgryte IS BF Damer A, klass 4 Lördagen den 14 april 14:30
Marie Alm Örgryte IS BF Damer A, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer A4
Marie Carlstrand BK Calluna Borås Damer A, klass 1 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Marie Larsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer A, klass 2 Lördagen den 14 april 14:30
Marie Larsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer A, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer A2
Marie Ohlin Team Alingsås BC Damer A, klass 4 Lördagen den 5 maj 10:00
Marina Lövenfält BK Bells Damer B, klass 5 Lördagen den 5 maj 14:30
Marita Ortstam Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Marita Rydberg BwK Ankaret Damer B, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Markus Lantz BK Brio Herrar A, klass 3 Lördagen den 31 mars 14:30
Marlene Reimers BS Hässle Damer A, klass 3 Lördagen den 12 maj 14:30
Martin Jensen BK Borgen Herrar A, klass 3 Lördagen den 19 maj 10:00
Martin Johansson Mörlanda BS Herrar B, klass 2 Söndagen den 6 maj 10:00
Martin Johansson Mörlanda BS Herrar B, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar B2
Mathias Perzon Öresunds BS Herrar A, klass 2 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Maths Blyh BK Wik Herrar A, klass 3 Lördagen den 31 mars 14:30
Matilda Hultgren AIK Damer A, klass 1 Tisdagen den 22 maj 18:00
Mats Andersson BK Full House Herrar A, klass 5 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Mats Eriksson Ludvika BK Herrar B, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Mats Gustafsson BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 4 Torsdagen den 10 maj 18:00
Mats Hulén Götene BK Herrar A, klass 4 Söndagen den 1 april 12:00
Mats Knutsson BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 3 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Mats Knutsson BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar A3
Mats Larsson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4 Torsdagen den 10 maj 18:00
Mats Svanberg BK Fight Herrar B, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Mats Wahlström Marbodals BS Herrar A, klass 3 Tisdagen den 22 maj 18:00
Mattias Johansson Team Tibro BK Herrar A, klass 2 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Mattias Lindström IFK Borås Herrar A, klass 2 Söndagen den 20 maj 14:30
Mattias Tiveljung BK Kåess Herrar A, klass 3 Lördagen den 5 maj 10:00
Michael Bengtsson BK Bråhög Herrar B, klass 4 Lördagen den 28 april 14:30
Michael Rönnberg Mariedals BK Herrar A, klass 2 Söndagen den 20 maj 14:30
Mickaéla Kristensson BK Wicki Damer B, klass 2 Lördagen den 21 april 14:30
Mikael Augustsson BK Edet Herrar B, klass 2 Lördagen den 28 april 10:00
Mikael Elving BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Mikael Johansson Team Alingsås BC Herrar A, klass 3 Söndagen den 20 maj 14:30
Mikael Karlsson Vetlanda BC Herrar B, klass 3 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Mikael Lindberg BK Glam Herrar A, klass 4 Torsdagen den 24 maj 18:00
Mikael Lundqvist BK Brio Herrar A, klass 3 Lördagen den 31 mars 14:30
Mikael Lundqvist BK Brio Herrar A, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar A3
Mikael Magnusson BK Wik Herrar A, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Mikael Nordling BK Merrimac Herrar B, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Mikael Pallin Jonsta BK Herrar A, klass 4 Lördagen den 19 maj 10:00
Mikael Pettersson BK Enjoy Herrar A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Mikael Sandberg Skövde AIK BK Herrar B, klass 3 Torsdagen den 10 maj 18:00
Mikael Stålbrand BK Brio Herrar B, klass 5 Lördagen den 31 mars 14:30
Mikael Söderquist BajenFans BF Herrar A, klass 4 Lördagen den 5 maj 10:00
Mikael Törborn Borås GIF BK Herrar B, klass 4 Söndagen den 13 maj 14:30
Mikael Törborn Borås GIF BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar B4
Mikael Wallin Team Tibro BK Herrar A, klass 2 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Mikael Wik BK Kaskad Herrar A, klass 2 Tisdagen den 8 maj 18:00
Mikael Wik BK Kaskad Herrar A, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar A2
Minna Uitto BK Brio Damer A, klass 3 Söndagen den 6 maj 10:00
Minna Uitto BK Brio Damer A, klass 3 lördagen den 2 juni 16:00 Damer A3
Monica Hellberg IK Heim Damer B, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Monica Hellberg IK Heim Damer B, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer B4
Moona-Ayfer Åberg Linköpings DBS Zorita Damer A, klass 3 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Morgan Kaldegård Kinna BK Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
My Olsson BK Stjärnan Damer B, klass 1 Lördagen den 28 april 14:30
Nada Hall BK Strike Damer B, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Niclas Eriksson Team Alingsås BC Herrar A, klass 2 Tisdagen den 15 maj 18:00
Niclas Lärk BK Edet Herrar A, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Niklas Hansson Team Alingsås BC Herrar A, klass 3 Tisdagen den 15 maj 18:00
Niklas Hansson Team Alingsås BC Herrar A, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar A3
Niklas Johansson Eksjö BK/EBOK Herrar A, klass 3 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Niklas Linderholm IFK Borås Herrar A, klass 3 Lördagen den 12 maj 10:00
Nina Allard Ten-Pin Club Damer, klass 6 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Nina Flack Team X-Calibur BK Damer A, klass 2 Tisdagen den 22 maj 18:00
Nina Flack Team X-Calibur BK Damer A, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer A2
Ola Johansson BK 64 Herrar A, klass 2 Torsdagen den 10 maj 18:00
Ola Karlsson BK Borgen Herrar A, klass 3 Lördagen den 19 maj 10:00
Olavi Savolainen Borås GIF BK Herrar, klass 6 Söndagen den 13 maj 14:30
Olle Eriksson AIK Herrar A, klass 4 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Oscar Suneson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 1 Söndagen den 13 maj 10:00
Oscar Suneson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar B1
Ove Olander BK Ohm Herrar A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Owe Voss BK Adept Herrar B, klass 5 Söndagen den 13 maj 10:00
Patrick Bohm Team Baltzar BC Herrar A, klass 1 Söndagen den 29 april 12:00
Patrick Bohm Team Baltzar BC Herrar A, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar A1
Patrik Ahlgren Bulltofta BK Herrar A, klass 2 Lördagen den 28 april 14:30
Patrik Goldberg IK Makkabi Herrar A, klass 3 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Patrik Rytterlund Team Mariestad BK Herrar A, klass 2 Lördagen den 5 maj 10:00
Paul Lindkvist BK Bowino Herrar A, klass 3 Lördagen den 19 maj 10:00
Paul Persson BK Bråhög Herrar, klass 6 Lördagen den 28 april 14:30
Paulina Jonsson BK Team Trollhättan Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Paulina Wennerlund BK Wicki Damer B, klass 1 Lördagen den 21 april 14:30
Per Graff BK Glam Herrar A, klass 5 Torsdagen den 24 maj 18:00
Per Graff BK Glam Herrar A, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys A
Per Hansson Tollarps BK Herrar, klass 6 Lördagen den 12 maj 14:30
Per Montén BK Frigg Herrar A, klass 4 Söndagen den 13 maj 14:30
Per Möller Team Partille BC Herrar A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Per Nilsson BK Ohm Herrar A, klass 3 Tisdagen den 22 maj 18:00
Per Thomassen BK Kasi Herrar A, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Per-Anders Jansson Ludvika Pensionärs BK (H) Herrar B, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Per-Lennarth Björn Sunnerbo BK Herrar B, klass 5 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Per-Ola Fredriksson Tollarps BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 12 maj 14:30
Pertti Lehto Team Enköping BK Herrar, klass 6 Söndagen den 20 maj 14:30
Pertti Lehto Team Enköping BK Herrar, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteran Herrar
Peter Almqvist BK Kaskad Herrar A, klass 4 Lördagen den 19 maj 14:30
Peter Bjernhagen Mörlanda BS Herrar B, klass 4 Lördagen den 14 april 14:30
Peter Brusewitz BK Kåess Herrar B, klass 4 Tisdagen den 22 maj 18:00
Peter Carlberg Mini Arccus Club Herrar A, klass 4 Söndagen den 6 maj 10:00
Peter Engman Karlskoga BK (n) Herrar B, klass 4 Söndagen den 20 maj 14:30
Peter Engman Karlskoga BK (n) Herrar B, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar B4
Peter Hahn BK Tegnér Herrar A, klass 3 Lördagen den 5 maj 14:30
Peter Igelsjö Ludvika BK Herrar B, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Peter Igelsjö Ludvika BK Herrar B, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys B
Peter Igelström BK Nobel Herrar A, klass 3 Söndagen den 27 maj 10:00 (Pingstdagen)
Peter Igelström BK Nobel Herrar A, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar A3
Peter Johansson Marbodals BS Herrar A, klass 3 Tisdagen den 15 maj 18:00
Peter Johansson Marbodals BS Herrar A, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar A3
Peter Klahr BK 64 Herrar A, klass 4 Lördagen den 19 maj 10:00
Peter Nordh BK Bråhög Herrar B, klass 2 Lördagen den 28 april 14:30
Peter Pettersson BK Kaskad Herrar A, klass 5 Lördagen den 19 maj 14:30
Peter Tidbeck Stureby BK Herrar B, klass 4 Söndagen den 13 maj 14:30
Peter Tidbeck Stureby BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar B4
Petra Haraldsson BK Bells Damer B, klass 4 Lördagen den 28 april 14:30
Petri Karhunen BK Edet Herrar A, klass 4 Lördagen den 28 april 10:00
Petro Härfstrand Bulltofta BK Herrar A, klass 3 Lördagen den 28 april 14:30
Pia Andersson BK Parant Damer, klass 6 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Pia Elofsson Kungälvs BK Damer B, klass 4 Lördagen den 19 maj 10:00
Pia Savelius IFK Göteborg Damer B, klass 3 Lördagen den 14 april 14:30
Pia Savelius IFK Göteborg Damer B, klass 3 Lördagen den 2 juni 16:00 Damer B3
Pia Tukki Bogesunds BK Damer B, klass 3 Lördagen den 19 maj 10:00
Pia Tukki Bogesunds BK Damer B, klass 3 Lördagen den 2 juni 16:00 Damer B3
Pia Östling Sollentuna BwK Damer B, klass 5 Lördagen den 19 maj 14:30
Pontus Björk BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 1 Tisdagen den 8 maj 18:00
Pontus Hessle-Sandstedt BK Gärdet Herrar A, klass 1 Lördagen den 19 maj 10:00
Pontus Lärk BK Edet Herrar B, klass 1 Lördagen den 28 april 10:00
Pär Jansson Kinna BK Herrar A, klass 3 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Rainer Petrelius BK Kasi Herrar A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Ralf Andersson BK Edet Herrar B, klass 5 Lördagen den 28 april 10:00
Raymond Hansson BK Strike Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 14:30
Rebecka Overgaard Scandinavia BC Damer A, klass 1 Lördagen den 28 april 14:30
Reino Vargeng LC 17 BK Kristinehamn Herrar B, klass 4 Söndagen den 20 maj 14:30
Remy Olsson BK Taifun Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 10:00
Richard Sjögren BK Atlantic Sharks Herrar B, klass 3 Lördagen den 12 maj 10:00
Rickard Lindström BK Scott Herrar B, klass 4 Söndagen den 1 april 12:00
Rickard Lundström Mini Arccus Club Herrar A, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Rickard Ohlsson BK Bråhög Herrar A, klass 2 Lördagen den 28 april 14:30
Rickard Rasmusson Kungälvs BK Herrar B, klass 5 Lördagen den 19 maj 10:00
Rickard Rasmusson Kungälvs BK Herrar B, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys B
Rigmor Paulsson Karlstad BK Damer B, klass 5 Lördagen den 31 mars 10:00
Rigmor Paulsson Karlstad BK Damer B, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls B
Rita Sjögren BK Wicki Damer, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Robert Lindberg BK Jösse Herrar A, klass 1 Torsdagen den 24 maj 18:00
Robin Andersson BK Force Herrar A, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Robin Andersson BK Force Herrar A, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar A1
Robin Asbjörnsen Team Mariestad BK Herrar A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Rodney Berglund BK Team Kungsbacka Herrar, klass 6 Söndagen den 6 maj 14:30
Roger Eliasson IK Sterling Herrar A, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Roger Fogelström Kinna BK Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Roger Olsson Team Lerum BC Herrar B, klass 5 Söndagen den 20 maj 14:30
Roger Sjöberg BK Femtionian Herrar A, klass 4 Tisdagen den 22 maj 18:00
Roger Sjöberg BK Femtionian Herrar A, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar A4
Roland Karlsson BK Strike Herrar B, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Roland Ljungberg BK Bråhög Herrar A, klass 2 Lördagen den 28 april 14:30
Roland Öhman Karlslunds IF BF Herrar A, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Rolf Broström DN-Expressens IF Herrar A, klass 5 Lördagen den 19 maj 14:30
Rolf Ginman Sollentuna BwK Herrar B, klass 5 Lördagen den 19 maj 14:30
Rolf Hultin BK Bågen Herrar B, klass 5 Lördagen den 19 maj 10:00
Rolf Svensson Hönö BK Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 10:00
Ronja Jakobsson Edvall BK Hovet Damer A, klass 1 Söndagen den 13 maj 14:30
Ronny Carlsson IK Heim Herrar A, klass 5 Tisdagen den 1 maj 14:30
Ronny Karlsson BK Brio Herrar A, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Ronny Sjöholm BK Strike Herrar B, klass 5 Lördagen den 5 maj 14:30
Rosalie Rotebrink BK Wicki Damer, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Rose-Marie Ragnarsson BK Qvinns Damer B, klass 5 Söndagen den 20 maj 14:30
Rose-Marie Ragnarsson BK Qvinns Damer B, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls B
Rudolf Rappu Team Partille BC Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Runo Jakobsson DN-Expressens IF Herrar B, klass 5 Lördagen den 19 maj 14:30
Runo Jakobsson DN-Expressens IF Herrar B, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys B
Sabina Asplund BK Högland Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 10:00 (Pingstdagen)
Sabina Nilsson BS Hässle Damer B, klass 1 Lördagen den 12 maj 14:30
Sammy Juslin BK Tranan Herrar B, klass 2 Lördagen den 19 maj 14:30
Sammy Juslin BK Tranan Herrar B, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar B2
Sara Josefsson BK Kyrk Skövde Damer B, klass 2 Tisdagen den 8 maj 18:00
Sara Josefsson BK Kyrk Skövde Damer B, klass 2 Lördagen den 2 juni 20:45 Damer B2
Sara Kristensson BK Högland Damer B, klass 1 Lördagen den 21 april 14:30
Sebastian Eriksson BK Brio Herrar A, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Sebastian Sunnercrantz BK Wik Herrar B, klass 1 Lördagen den 31 mars 14:30
Signe Johansson BK Wicki Damer, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Simon Bjernhagen Mörlanda BS Herrar B, klass 1 Lördagen den 14 april 14:30
Simon Bjernhagen Mörlanda BS Herrar B, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar B1
Simon Svärd BK Bråhög Herrar A, klass 1 Lördagen den 28 april 14:30
Simon von Harten Skövde AIK BK Herrar A, klass 2 Tisdagen den 22 maj 18:00
Siv Dahlman BK Granen Damer B, klass 4 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Sofie Granath BwK Ankaret Damer B, klass 1 Söndagen den 27 maj 10:00 (Pingstdagen)
Sofie Granath BwK Ankaret Damer B, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer B1
Sofie Gustavsson Jönköpings BK Damer A, klass 1 Lördagen den 21 april 14:30
Sonja Carlsson-Östlund BK Wictoria (n) Damer, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Sonja Carlsson-Östlund BK Wictoria (n) Damer, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteraner Damer
Sonja Jäine Bogesunds BK Damer B, klass 5 Lördagen den 14 april 14:30
Sonja Jäine Bogesunds BK Damer B, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls B
Staffan Berglin BK Brio Herrar, klass 6 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Stefan Eklund BK Loet Herrar A, klass 2 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Stefan Norling Delta 72 Herrar B, klass 4 Lördagen den 19 maj 14:30
Stefan Palmér Täby BwK Herrar A, klass 4 Lördagen den 21 april 14:30
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 5 maj 10:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar B4
Stefan Yngström Team Enköping BK Herrar A, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Stefan Yngström Team Enköping BK Herrar A, klass 4 Lördagen den 2 juni 08:45 Herrar A4
Sten Olsson Marbodals BS Herrar, klass 6 Tisdagen den 15 maj 18:00
Sten-Aage Nilsson Team Alingsås BC Herrar A, klass 5 Lördagen den 5 maj 10:00
Sten-Aage Nilsson Team Alingsås BC Herrar A, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys A
Sten-Ove Ohlsson Kvänums BK Herrar, klass 6 Söndagen den 20 maj 10:00
Stig Hermansson BK Nobel Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 10:00
Stig Hermansson BK Nobel Herrar, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteran Herrar
Stig Johansson Team Värnamo BC Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Stig Nejd Fryksdalen BK Herrar, klass 6 Torsdagen den 10 maj 18:00
Stig-Ola Lövgren Jönköpings BS/Boys Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 10:00
Stig-olof Thorin Team Mariestad BK Herrar, klass 6 Lördagen den 5 maj 10:00
Stig-Åke Andersson Kvänums BK Herrar B, klass 5 Söndagen den 20 maj 10:00
Sture Svegelius Team Lerum BC Herrar A, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Sune Irvemo Team Lerum BC Herrar, klass 6 Söndagen den 20 maj 14:30
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Damer A, klass 1 Söndagen den 29 april 12:00
Susanne Brink BK Calluna Borås Damer A, klass 3 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Susanne Brink BK Calluna Borås Damer A, klass 3 lördagen den 2 juni 16:00 Damer A3
Susanne Jonasson Kvänums BK Damer A, klass 4 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Susanne Palmqvist Tollarps BK Damer B, klass 4 Lördagen den 12 maj 14:30
Susanne Thessén NBC Gullmarsplan BC Damer B, klass 4 Lördagen den 19 maj 14:30
Sven Altenfors Hammarby IF BF Herrar, klass 6 Söndagen den 6 maj 14:30
Sven Larsson Uppsala Pensionärers BK (H) Herrar, klass 6 Lördagen den 21 april 14:30
Sven Palmquist Tollarps BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 12 maj 14:30
Sven-Erik Cederborg Karlstad BK Herrar B, klass 5 Lördagen den 31 mars 10:00
Sven-Erik Nord Jönköpings BK Herrar, klass 6 Söndagen den 13 maj 14:30
Sven-Erik Tallgren PBK Lurbo (H) Herrar, klass 6 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Sven-Olof Höglund Junsele BK Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 10:00
Sven-Olof Höglund Junsele BK Herrar, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteran Herrar
Sören Larsson BK Tegnér Herrar A, klass 4 Söndagen den 20 maj 14:30
Sören Persson BK Atlantic Sharks Herrar A, klass 5 Lördagen den 12 maj 10:00
Sören Rådsäter Östersunds BK Herrar A, klass 4 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Tekauita Enesi BK Ös På Damer B, klass 3 Tisdagen den 1 maj 14:30
Tekauita Enesi BK Ös På Damer B, klass 3 Lördagen den 2 juni 16:00 Damer B3
Terese Jonsson Sandvikens AIK BK Damer A, klass 3 Lördagen den 28 april 10:00
Therese Gustafsson SS Bowlaren Damer A, klass 1 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Therese Jonsson BK V8 Damer A, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Therese Jonsson BK V8 Damer A, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer A4
Therese Öhrwall BK Calluna Borås Damer A, klass 1 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Thomas Andersson Tollarps BK Herrar A, klass 2 Lördagen den 12 maj 14:30
Thomas Lager Marbodals BS Herrar A, klass 4 Tisdagen den 22 maj 18:00
Thomas Vännman Domsjö IF BK Herrar A, klass 3 Tisdagen den 22 maj 18:00
Thommy Andersson BK Wik Herrar B, klass 5 Lördagen den 31 mars 14:30
Thor-Ulf Ståhlberg BK Strömkarlen Herrar, klass 6 Lördagen den 28 april 10:00
Tibor Krauss Team Södertälje BK Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Tibor Krauss Team Södertälje BK Herrar, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteran Herrar
Tim Davidsson BK Joker Herrar A, klass 2 Lördagen den 19 maj 10:00
Timothy Jönsson IFK Borås Herrar A, klass 1 Söndagen den 20 maj 14:30
Tina Montén BS Hässle Damer A, klass 3 Söndagen den 13 maj 14:30
Tina Montén BS Hässle Damer A, klass 3 lördagen den 2 juni 16:00 Damer A3
Tino Åkerman Tollarps BK Herrar B, klass 4 Lördagen den 12 maj 14:30
Tobias Fors Falköpings AIK BK Herrar B, klass 1 Torsdagen den 10 maj 18:00
Tobiaz Juneberg BK Viskan Herrar B, klass 2 Söndagen den 20 maj 14:30
Tobiaz Juneberg BK Viskan Herrar B, klass 2 Lördagen den 2 juni 18:30 Herrar B2
Tomas Andersson BK Ös På Herrar B, klass 5 Torsdagen den 10 maj 18:00
Tomas Elofsson BK Wik Herrar A, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Tomas Henriksson BK Bågen Herrar A, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Tomas Mill BK Taifun Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Tomas Valentin Karlstad BK Herrar, klass 6 Lördagen den 31 mars 10:00
Tommie Rudolfsson Nybro IF Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Tommy Björndahl IFK Göteborg Bowling Herr Herrar B, klass 5 Söndagen den 20 maj 14:30
Tommy Björndahl IFK Göteborg Bowling Herr Herrar B, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys B
Tommy Karlsson BK Wik Herrar A, klass 2 Lördagen den 31 mars 14:30
Tommy Karlsson BK Adept Herrar, klass 6 Söndagen den 13 maj 10:00
Tommy Kristiansson BK Bråhög Herrar A, klass 1 Lördagen den 28 april 14:30
Tommy Lundh Team Baltzar BC Herrar A, klass 1 Söndagen den 29 april 12:00
Tommy Suominen Ludvika BK Herrar A, klass 4 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Tommy Öhlin BK Atlantic Sharks Herrar, klass 6 Lördagen den 12 maj 10:00
Toni Klöppel IK Heim Herrar, klass 6 Tisdagen den 1 maj 14:30
Toni Klöppel IK Heim Herrar, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteran Herrar
Tony Gibbemark DN-Expressens IF Herrar A, klass 5 Lördagen den 19 maj 14:30
Tony Gibbemark DN-Expressens IF Herrar A, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys A
Tony Kristensson BK Bråhög Herrar B, klass 3 Lördagen den 28 april 14:30
Torbjörn Halling BK Viskan Herrar, klass 6 Söndagen den 20 maj 14:30
Torbjörn Halling BK Viskan Herrar, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteran Herrar
Torbjörn Olofsson BK Edet Herrar B, klass 3 Lördagen den 28 april 10:00
Torbjörn Olofsson BK Edet Herrar B, klass 3 Lördagen den 2 juni 13:45 Herrar B3
Torbjörn Persson Idre SK (n) Herrar A, klass 4 Söndagen den 6 maj 10:00
Torbjörn Östling Sollentuna BwK Herrar, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Torsten Bendeus BF Solängen Herrar, klass 6 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Tuomo Halonen Södra BK Herrar, klass 6 Söndagen den 13 maj 14:30
Ture Johansson Vårkulla IK Herrar, klass 6 Söndagen den 13 maj 14:30
Ulf Helmersson Växjö Allmänna IS (n) Herrar A, klass 5 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Ulf Johansson BK Ohm Herrar B, klass 5 Torsdagen den 17 maj 14:30 (Kristi Himmelsfärd)
Ulf Lindahl IK Hephata (n) Herrar B, klass 5 Söndagen den 27 maj 14:30 (Pingstdagen)
Ulf Tobiaeson BK Borgen Herrar B, klass 5 Lördagen den 19 maj 10:00
Ulf Tobiaeson BK Borgen Herrar B, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys B
Ulf Wendt Öresunds BS Herrar A, klass 3 Tisdagen den 15 maj 18:00
Ulla Sundqvist Sävkvist DN-Expressens IF Damer, klass 6 Lördagen den 19 maj 14:30
Ulla Sundqvist Sävkvist DN-Expressens IF Damer, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteraner Damer
Ulla-Karin Burman BS Hässle Damer B, klass 4 Lördagen den 12 maj 14:30
Ulrika Elofsson Team Baltzar BC Damer A, klass 3 Söndagen den 29 april 12:00
Ulrika Elofsson Team Baltzar BC Damer A, klass 3 lördagen den 2 juni 16:00 Damer A3
Ulrika Heuvelman BK Skrufscha Damer A, klass 4 Söndagen den 20 maj 14:30
Ulrika Heuvelman BK Skrufscha Damer A, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer A4
Ulrika Holgersson BK Stjärnan Damer A, klass 5 Söndagen den 13 maj 14:30
Ulrika Holgersson BK Stjärnan Damer A, klass 5 Fredagen den 1 juni 15:15 Oldgirls A
Ulrika Larsson BK Qvinns Damer B, klass 3 Torsdagen den 24 maj 18:00
Veronica Persson BK Wicki Damer B, klass 3 Lördagen den 21 april 14:30
Vesa Rontti BK Glam Herrar A, klass 3 Lördagen den 19 maj 14:30
Victor Kyrk BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 1 Torsdagen den 10 maj 18:00
Victoria Björk Borås GIF BK Damer B, klass 1 Lördagen den 26 maj 14:30 (Pingstafton)
Victoria Björk Borås GIF BK Damer B, klass 1 Söndagen den 3 juni 11:45 Damer B1
Victoria Johansson Team X-Calibur BK Damer A, klass 1 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)
Viktor Gullberg Örgryte IS BF Herrar B, klass 1 Lördagen den 12 maj 10:00
Viktor Gullberg Örgryte IS BF Herrar B, klass 1 Söndagen den 3 juni 09:30 Herrar B1
Villy Johansson BK Nobel Herrar B, klass 5 Söndagen den 20 maj 14:30
Villy Johansson BK Nobel Herrar B, klass 5 Fredagen den 1 juni 18:00 Oldboys B
Walter Feldhofer Hammarby IF BF Herrar, klass 6 Tisdagen den 1 maj 14:30
Wenche Lysén BS Friska Viljor Damer A, klass 3 Söndagen den 13 maj 14:30
Zoran Caric BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 2 Söndagen den 8 april 10:00 (Påskdagen)
Åsa Hilmerson BK Parant Damer B, klass 4 Torsdagen den 17 maj 10:00 (Kristi Himmelsfärd)
Åsa Hilmerson BK Parant Damer B, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer B4
Åsa Jernemalm BK Stjärnan Damer, klass 6 Söndagen den 13 maj 14:30
Åsa Jernemalm BK Stjärnan Damer, klass 6 Fredagen den 1 juni 13:00 Veteraner Damer
Åsa Lundström AIK Damer A, klass 4 Lördagen den 5 maj 10:00
Åsa Munk BK Wicki Damer B, klass 5 Lördagen den 21 april 14:30
Åse Ljungberg BK Båken Damer A, klass 4 Lördagen den 5 maj 14:30
Åse Ljungberg BK Båken Damer A, klass 4 Lördagen den 2 juni 11:00 Damer A4
Örjan Persson BK Brio Herrar B, klass 4 Lördagen den 31 mars 14:30
Örjan Swedberg BS Bockarna Herrar B, klass 4 Lördagen den 26 maj 10:00 (Pingstafton)