Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 14 april 14:30

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Simon Bjernhagen Mörlanda BS Herrar B, klass 1
2. Peter Bjernhagen Mörlanda BS Herrar B, klass 4
3. Kristina Tullock IFK Göteborg Damer A, klass 2
4. Marie Larsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer A, klass 2
5. Birthe Kjaersman IFK Göteborg Bowling Dam Damer A, klass 4
6. Marie Alm Örgryte IS BF Damer A, klass 4
7. Desirée Gustafsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 1
8. Anna-Karin Lavefors BK Team Trollhättan Damer B, klass 3
9. Annika Jonsson Nord Örgryte IS BF Damer B, klass 3
10. Pia Savelius IFK Göteborg Damer B, klass 3
11. Helena Ohlsson BK Brio Damer B, klass 4
12. Anne-Marie Bjunert IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5
13. Gun Gabrielsson för. The Golden Bowlers Damer B, klass 5
14. Gunnel Tobiasson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5
15. Ingela Tullock IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5
16. Sonja Jäine Bogesunds BK Damer B, klass 5
17. Anna-Greta Bergström Mini Arccus Club Damer, klass 6
18. Gungerd Westerberg IFK Göteborg Bowling Dam Damer, klass 6
19. Gunvor Gustafsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer, klass 6
20.      
21.      
22.      
23.      
24.      
25.      
26.      
27.      
28.      
29.      
30.      
31.      
32.      
33.      
34.      
35.      
36.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anna-Greta Bergström Mini Arccus Club Damer, klass 6
  Helena Ohlsson BK Brio Damer B, klass 4
2. Gungerd Westerberg IFK Göteborg Bowling Dam Damer, klass 6
  Marie Alm Örgryte IS BF Damer A, klass 4
3. Kristina Tullock IFK Göteborg Damer A, klass 2
  Marie Larsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer A, klass 2
4. Desirée Gustafsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 1
  Pia Savelius IFK Göteborg Damer B, klass 3
5. Annika Jonsson Nord Örgryte IS BF Damer B, klass 3
  Gunnel Tobiasson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5
6. Anna-Karin Lavefors BK Team Trollhättan Damer B, klass 3
  Gunvor Gustafsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer, klass 6
7. Gun Gabrielsson för. The Golden Bowlers Damer B, klass 5
  Ingela Tullock IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5
8. Anne-Marie Bjunert IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5
  Sonja Jäine Bogesunds BK Damer B, klass 5
9. Peter Bjernhagen Mörlanda BS Herrar B, klass 4
  Simon Bjernhagen Mörlanda BS Herrar B, klass 1
 

Anmälda fyrmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Gungerd Westerberg IFK Göteborg Bowling Dam Damer, klass 6
  Kristina Tullock IFK Göteborg Damer A, klass 2
  Marie Alm Örgryte IS BF Damer A, klass 4
  Marie Larsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer A, klass 2
2. Annika Jonsson Nord Örgryte IS BF Damer B, klass 3
  Desirée Gustafsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 1
  Gunnel Tobiasson IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5
  Pia Savelius IFK Göteborg Damer B, klass 3
3. Anna-Karin Lavefors BK Team Trollhättan Damer B, klass 3
  Gun Gabrielsson för. The Golden Bowlers Damer B, klass 5
  Gunvor Gustafsson IFK Göteborg Bowling Dam Damer, klass 6
  Ingela Tullock IFK Göteborg Bowling Dam Damer B, klass 5