Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 21 april 14:30

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Stefan Palmér Täby BwK Herrar A, klass 4
2. Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Herrar B, klass 4
3. Kurt-Inge Skoog BK Håvås Herrar B, klass 5
4. Björn Fredriksson Uppsala Pensionärers BK (H) Herrar, klass 6
5. Christer Johansson Uppsala Pensionärers BK (H) Herrar, klass 6
6. Dick Alm Uppsala Pensionärers BK (H) Herrar, klass 6
7. Jan Edeblad BK Håvås Herrar, klass 6
8. Lasse Palmér Täby BwK Herrar, klass 6
9. Sven Larsson Uppsala Pensionärers BK (H) Herrar, klass 6
10. Sofie Gustavsson Jönköpings BK Damer A, klass 1
11. Annika Isaksson Jönköpings BS/Boys Damer A, klass 3
12. Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Damer A, klass 4
13. Paulina Wennerlund BK Wicki Damer B, klass 1
14. Sara Kristensson BK Högland Damer B, klass 1
15. Louise Ottosson BK Wicki Damer B, klass 2
16. Mickaéla Kristensson BK Wicki Damer B, klass 2
17. Anna Lärk Ståhlberg BK Wicki Damer B, klass 3
18. Bettina Lärk BK Wicki Damer B, klass 3
19. Malin Appelberg Team Blue BK Damer B, klass 3
20. Veronica Persson BK Wicki Damer B, klass 3
21. Annika Johansson BK Wicki Damer B, klass 4
22. Christina Lindh BK Wicki Damer B, klass 4
23. Jeanette Johansson BK Wicki Damer B, klass 4
24. Gudrun Berg Gymnastik o IF Fram Damer B, klass 5
25. Inga Lill Zedig Team Blue BK Damer B, klass 5
26. Marianne Hellkvist BK Crown (n) Damer B, klass 5
27. Åsa Munk BK Wicki Damer B, klass 5
28. Anette Jerneståhl Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6
29. Barbro Ohlsson Team Blue BK Damer, klass 6
30. Margareta Skoglund Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6
31. Marita Ortstam Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6
32. Rita Sjögren BK Wicki Damer, klass 6
33. Rosalie Rotebrink BK Wicki Damer, klass 6
34. Signe Johansson BK Wicki Damer, klass 6
35.      
36.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Lasse Palmér Täby BwK Herrar, klass 6
  Stefan Palmér Täby BwK Herrar A, klass 4
2. Annika Isaksson Jönköpings BS/Boys Damer A, klass 3
  Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Damer A, klass 4
3. Anette Jerneståhl Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6
  Margareta Skoglund Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6
4. Gudrun Berg Gymnastik o IF Fram Damer B, klass 5
  Marita Ortstam Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6
5. Jan Edeblad BK Håvås Herrar, klass 6
  Kurt-Inge Skoog BK Håvås Herrar B, klass 5
6. Sara Kristensson BK Högland Damer B, klass 1
  Sofie Gustavsson Jönköpings BK Damer A, klass 1
 

Anmälda fyrmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anette Jerneståhl Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6
  Gudrun Berg Gymnastik o IF Fram Damer B, klass 5
  Margareta Skoglund Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6
  Marita Ortstam Gymnastik o IF Fram Damer, klass 6
2. Annika Isaksson Jönköpings BS/Boys Damer A, klass 3
  Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Damer A, klass 4
  Sara Kristensson BK Högland Damer B, klass 1
  Sofie Gustavsson Jönköpings BK Damer A, klass 1
3. Annika Johansson BK Wicki Damer B, klass 4
  Jeanette Johansson BK Wicki Damer B, klass 4
  Veronica Persson BK Wicki Damer B, klass 3
  Åsa Munk BK Wicki Damer B, klass 5