Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 28 april 10:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Johan Ericsson BK Edet Herrar A, klass 1
2. Hans Rydén BK Mjölby Bowling Herrar A, klass 4
3. Krister Wenström BK Mjölby Bowling Herrar A, klass 4
4. Lars Backlund BK Flash Herrar A, klass 4
5. Niclas Lärk BK Edet Herrar A, klass 4
6. Petri Karhunen BK Edet Herrar A, klass 4
7. Gustav Green BS Almen Herrar B, klass 1
8. Pontus Lärk BK Edet Herrar B, klass 1
9. Jonas Turesson BK Edet Herrar B, klass 2
10. Mikael Augustsson BK Edet Herrar B, klass 2
11. Eddie Almén BK Edet Herrar B, klass 3
12. Torbjörn Olofsson BK Edet Herrar B, klass 3
13. Jan-Erik Andersen BK Edet Herrar B, klass 4
14. Kjell Eriksson BK Edet Herrar B, klass 4
15. Kenneth Andersson BK Edet Herrar B, klass 5
16. Kent Norlin BK Edet Herrar B, klass 5
17. Lars Westman BK Edet Herrar B, klass 5
18. Leif Olsson BK Edet Herrar B, klass 5
19. Ralf Andersson BK Edet Herrar B, klass 5
20. Jan-Erik Nyman Bulltofta BK Herrar, klass 6
21. Kenneth Svedlund BK Team SGK Helsingborg Herrar, klass 6
22. Thor-Ulf Ståhlberg BK Strömkarlen Herrar, klass 6
23. Emma Hellström Sandvikens AIK BK Damer A, klass 1
24. Lise-Lott Arvidsson BK Mjölby Bowling Damer A, klass 3
25. Terese Jonsson Sandvikens AIK BK Damer A, klass 3
26. Carina Jäder Sandvikens AIK BK Damer B, klass 4
27. Heléne Brännmo BK Enjoy Damer B, klass 4
28. Marita Rydberg BwK Ankaret Damer B, klass 4
29. Monica Hellberg IK Heim Damer B, klass 4
30. Ingalill Hedborg BK Träffen Damer B, klass 5
31. Kristina Rydén BK Mjölby Bowling Damer, klass 6
32.      
33.      
34.      
35.      
36.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Niclas Lärk BK Edet Herrar A, klass 4
  Petri Karhunen BK Edet Herrar A, klass 4
2. Johan Ericsson BK Edet Herrar A, klass 1
  Pontus Lärk BK Edet Herrar B, klass 1
3. Kent Norlin BK Edet Herrar B, klass 5
  Ralf Andersson BK Edet Herrar B, klass 5
4. Kenneth Andersson BK Edet Herrar B, klass 5
  Lars Westman BK Edet Herrar B, klass 5
5. Leif Olsson BK Edet Herrar B, klass 5
  Thor-Ulf Ståhlberg BK Strömkarlen Herrar, klass 6
6. Jonas Turesson BK Edet Herrar B, klass 2
  Mikael Augustsson BK Edet Herrar B, klass 2
7. Jan-Erik Andersen BK Edet Herrar B, klass 4
  Kjell Eriksson BK Edet Herrar B, klass 4
8. Eddie Almén BK Edet Herrar B, klass 3
  Torbjörn Olofsson BK Edet Herrar B, klass 3
9. Hans Rydén BK Mjölby Bowling Herrar A, klass 4
  Krister Wenström BK Mjölby Bowling Herrar A, klass 4
10. Kristina Rydén BK Mjölby Bowling Damer, klass 6
  Lise-Lott Arvidsson BK Mjölby Bowling Damer A, klass 3
 

Anmälda fyrmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Johan Ericsson BK Edet Herrar A, klass 1
  Niclas Lärk BK Edet Herrar A, klass 4
  Petri Karhunen BK Edet Herrar A, klass 4
  Pontus Lärk BK Edet Herrar B, klass 1
2. Kenneth Andersson BK Edet Herrar B, klass 5
  Kent Norlin BK Edet Herrar B, klass 5
  Lars Westman BK Edet Herrar B, klass 5
  Ralf Andersson BK Edet Herrar B, klass 5
3. Jonas Turesson BK Edet Herrar B, klass 2
  Leif Olsson BK Edet Herrar B, klass 5
  Mikael Augustsson BK Edet Herrar B, klass 2
  Thor-Ulf Ståhlberg BK Strömkarlen Herrar, klass 6
4. Eddie Almén BK Edet Herrar B, klass 3
  Jan-Erik Andersen BK Edet Herrar B, klass 4
  Kjell Eriksson BK Edet Herrar B, klass 4
  Torbjörn Olofsson BK Edet Herrar B, klass 3