Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 28 april 14:30

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Alexander Engström Volvo FK Herrar A, klass 1
2. Simon Svärd BK Bråhög Herrar A, klass 1
3. Tommy Kristiansson BK Bråhög Herrar A, klass 1
4. Patrik Ahlgren Bulltofta BK Herrar A, klass 2
5. Rickard Ohlsson BK Bråhög Herrar A, klass 2
6. Roland Ljungberg BK Bråhög Herrar A, klass 2
7. Magnus Olofsson BK Bråhög Herrar A, klass 3
8. Petro Härfstrand Bulltofta BK Herrar A, klass 3
9. Jonathan Andersson King Cobra BK Lindesberg Herrar B, klass 1
10. Peter Nordh BK Bråhög Herrar B, klass 2
11. Joakim Sjöström IKW/Köping BK Herrar B, klass 3
12. Tony Kristensson BK Bråhög Herrar B, klass 3
13. Jörgen Ek Sundbybergs IK Herrar B, klass 4
14. Magnus Nilsson BK Bråhög Herrar B, klass 4
15. Michael Bengtsson BK Bråhög Herrar B, klass 4
16. Cenneth Edin Warpen BK Herrar B, klass 5
17. Kjell-Åke Hedblom Warpen BK Herrar B, klass 5
18. Paul Persson BK Bråhög Herrar, klass 6
19. Jenny Eklund BK Granen Damer A, klass 1
20. Rebecka Overgaard Scandinavia BC Damer A, klass 1
21. Johanna Johansson BK Granen Damer A, klass 2
22. Birgitta Eklund BK Granen Damer A, klass 4
23. Kristina Nordenson BK Granen Damer A, klass 4
24. Lena Jonsson BK Granen Damer A, klass 4
25. Elin Svärd BK Bråhög Damer B, klass 1
26. Ida Andersson BK Bells Damer B, klass 1
27. My Olsson BK Stjärnan Damer B, klass 1
28. Elin Persdotter BK Vågen Damer B, klass 2
29. Malin Kristensson Staffanstorps BK Damer B, klass 2
30. Jong jai Johansson BK Vågen Damer B, klass 3
31. Katrin Alexandersson BK Vågen Damer B, klass 4
32. Petra Haraldsson BK Bells Damer B, klass 4
33. Anna Karp Öhring Team Vasa BC (n) Damer B, klass 5
34. Karin Andersson BK Vågen Damer B, klass 5
35. Elvy Johnsson BK Vågen Damer, klass 6
36. Eva Ivarsson BK Vågen Damer, klass 6
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Patrik Ahlgren Bulltofta BK Herrar A, klass 2
  Rickard Ohlsson BK Bråhög Herrar A, klass 2
2. Magnus Nilsson BK Bråhög Herrar B, klass 4
  Michael Bengtsson BK Bråhög Herrar B, klass 4
3. Magnus Olofsson BK Bråhög Herrar A, klass 3
  Petro Härfstrand Bulltofta BK Herrar A, klass 3
4. Cenneth Edin Warpen BK Herrar B, klass 5
  Kjell-Åke Hedblom Warpen BK Herrar B, klass 5
5. Ida Andersson BK Bells Damer B, klass 1
  Petra Haraldsson BK Bells Damer B, klass 4
6. Jenny Eklund BK Granen Damer A, klass 1
  Johanna Johansson BK Granen Damer A, klass 2
7. Kristina Nordenson BK Granen Damer A, klass 4
  Lena Jonsson BK Granen Damer A, klass 4
 

Anmälda fyrmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Jenny Eklund BK Granen Damer A, klass 1
  Johanna Johansson BK Granen Damer A, klass 2
  Kristina Nordenson BK Granen Damer A, klass 4
  Lena Jonsson BK Granen Damer A, klass 4