Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 5 maj 14:30

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Joackim Biehl BK Bågen Herrar A, klass 2
2. Peter Hahn BK Tegnér Herrar A, klass 3
3. Tomas Henriksson BK Bågen Herrar A, klass 4
4. Christer Andersson BKF Falkenberg Herrar A, klass 5
5. Lennart Olsson BK Stenbocken Herrar A, klass 5
6. Roland Karlsson BK Strike Herrar B, klass 4
7. Dan Persson BK Tegnér Herrar B, klass 5
8. Ronny Sjöholm BK Strike Herrar B, klass 5
9. Bengt Henriksson BK Strike Herrar, klass 6
10. Bengt Persson BK Strike Herrar, klass 6
11. Bo Juhlin BK Strike Herrar, klass 6
12. Elis Andersson BK Strike Herrar, klass 6
13. Jan-Erik Elf BK Tegnér Herrar, klass 6
14. Kjell Johansson BK Team SGK Helsingborg Herrar, klass 6
15. Kjell-Åke Nåbäck BK Team SGK Helsingborg Herrar, klass 6
16. Raymond Hansson BK Strike Herrar, klass 6
17. Ida Nordlöf BK Flash Damer A, klass 1
18. Anna Wallanger Team Thorengruppen (n) Damer A, klass 2
19. Maria Eklöf IK Gotlandspärlan Damer A, klass 3
20. Annica Olsson BK Flash Damer A, klass 4
21. Gunilla Byqvist BK Flash Damer A, klass 4
22. Therese Jonsson BK V8 Damer A, klass 4
23. Åse Ljungberg BK Båken Damer A, klass 4
24. Madeleine Sjöholm Markaryds BK Damer B, klass 1
25. Lena Whistleton BK Bells Damer B, klass 2
26. Christina Hagman BK Flax Damer B, klass 3
27. Linda Pålsson BK Bells Damer B, klass 3
28. Birgitta Nilsson BK Bells Damer B, klass 4
29. Carina Thörnqvist Svensson BK V8 Damer B, klass 4
30. Carina Österling BK Bells Damer B, klass 4
31. Nada Hall BK Strike Damer B, klass 4
32. Gull-Britt Eriksson BK Strike Damer B, klass 5
33. Gunilla Hedberg BK Strike Damer B, klass 5
34. Marina Lövenfält BK Bells Damer B, klass 5
35. Gun Andreasson BK Strike Damer, klass 6
36.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Therese Jonsson BK V8 Damer A, klass 4
  Åse Ljungberg BK Båken Damer A, klass 4
2. Anna Wallanger Team Thorengruppen (n) Damer A, klass 2
  Ida Nordlöf BK Flash Damer A, klass 1
3. Annica Olsson BK Flash Damer A, klass 4
  Gunilla Byqvist BK Flash Damer A, klass 4
4. Joackim Biehl BK Bågen Herrar A, klass 2
  Tomas Henriksson BK Bågen Herrar A, klass 4
5. Dan Persson BK Tegnér Herrar B, klass 5
  Jan-Erik Elf BK Tegnér Herrar, klass 6
 

Anmälda fyrmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anna Wallanger Team Thorengruppen (n) Damer A, klass 2
  Annica Olsson BK Flash Damer A, klass 4
  Gunilla Byqvist BK Flash Damer A, klass 4
  Ida Nordlöf BK Flash Damer A, klass 1