Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 19 maj 10:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Pontus Hessle-Sandstedt BK Gärdet Herrar A, klass 1
2. Leif Nilsson BK Borgen Herrar A, klass 2
3. Tim Davidsson BK Joker Herrar A, klass 2
4. André Lindqvist BK Borgen Herrar A, klass 3
5. Martin Jensen BK Borgen Herrar A, klass 3
6. Ola Karlsson BK Borgen Herrar A, klass 3
7. Paul Lindkvist BK Bowino Herrar A, klass 3
8. Mikael Pallin Jonsta BK Herrar A, klass 4
9. Peter Klahr BK 64 Herrar A, klass 4
10. Leif Davidsson BK Joker Herrar A, klass 5
11. Daniel Bengtsson BK La Visite Herrar B, klass 1
12. Hampus Bengtsson BK La Visite Herrar B, klass 1
13. Jimmy Roth BK La Visite Herrar B, klass 1
14. Daniel Andersson Kulladals BS Herrar B, klass 2
15. Aarne Tukki Bogesunds BK Herrar B, klass 4
16. Bengt Lundström BK La Visite Herrar B, klass 4
17. Jan-Åke Lingensjö BK Borgen Herrar B, klass 5
18. Rickard Rasmusson Kungälvs BK Herrar B, klass 5
19. Rolf Hultin BK Bågen Herrar B, klass 5
20. Ulf Tobiaeson BK Borgen Herrar B, klass 5
21. Göran Otterdahl BK Joker Herrar, klass 6
22. Rolf Svensson Hönö BK Herrar, klass 6
23. Stig Hermansson BK Nobel Herrar, klass 6
24. Sven-Olof Höglund Junsele BK Herrar, klass 6
25. Isabelle Hultin Wåxnäs BC Damer A, klass 1
26. Lena Carlsson Trolle BK Damer A, klass 2
27. Mariana Andersson IK Heim Damer A, klass 3
28. Annicka Helenius BK Borgen Damer B, klass 1
29. Anette Eriksson Team X-Calibur BK Damer B, klass 3
30. Pia Tukki Bogesunds BK Damer B, klass 3
31. Christine Helenius BK La Visite Damer B, klass 4
32. Pia Elofsson Kungälvs BK Damer B, klass 4
33.      
34.      
35.      
36.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anette Eriksson Team X-Calibur BK Damer B, klass 3
  Mariana Andersson IK Heim Damer A, klass 3
2. Mikael Pallin Jonsta BK Herrar A, klass 4
  Sven-Olof Höglund Junsele BK Herrar, klass 6
3. Göran Otterdahl BK Joker Herrar, klass 6
  Rolf Svensson Hönö BK Herrar, klass 6
4. Leif Davidsson BK Joker Herrar A, klass 5
  Tim Davidsson BK Joker Herrar A, klass 2
 

Anmälda fyrmannalag

Det finns inga anmälda fyrmannalag till denna start.