Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Torsdagen den 10 maj 18:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Victor Kyrk BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 1
2. Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 2
3. Marcus Karlgren Falköpings AIK BK Herrar A, klass 2
4. Ola Johansson BK 64 Herrar A, klass 2
5. Johan Leijon BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 4
6. Mats Gustafsson BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 4
7. Tobias Fors Falköpings AIK BK Herrar B, klass 1
8. Mikael Sandberg Skövde AIK BK Herrar B, klass 3
9. Ante Andersson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4
10. Mats Larsson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4
11. Daniel Jacobsson BK 64 Herrar B, klass 5
12. Tomas Andersson BK Ös På Herrar B, klass 5
13. Georg Andersson Vetlanda BC Herrar, klass 6
14. Gunnar Malmqvist Vetlanda BC Herrar, klass 6
15. Håkan Svensson Vetlanda BC Herrar, klass 6
16. Ingemar Gustafsson BK Pondus Herrar, klass 6
17. Jerry Eriksson BK Ös På Herrar, klass 6
18. Stig Nejd Fryksdalen BK Herrar, klass 6
19. Gunhild Malmqvist Vetlanda BC Damer, klass 6
20.      
21.      
22.      
23.      
24.      
25.      
26.      
27.      
28.      
29.      
30.      
31.      
32.      
33.      
34.      
35.      
36.      
 

Anmälda tvåmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Jerry Eriksson BK Ös På Herrar, klass 6
  Tomas Andersson BK Ös På Herrar B, klass 5
2. Johan Leijon BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 4
  Ola Johansson BK 64 Herrar A, klass 2
3. Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 2
  Victor Kyrk BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 1
4. Marcus Karlgren Falköpings AIK BK Herrar A, klass 2
  Mats Gustafsson BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 4
5. Ante Andersson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4
  Mikael Sandberg Skövde AIK BK Herrar B, klass 3
6. Mats Larsson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4
  Tobias Fors Falköpings AIK BK Herrar B, klass 1
 

Anmälda fyrmannalag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 2
  Marcus Karlgren Falköpings AIK BK Herrar A, klass 2
  Mats Gustafsson BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 4
  Victor Kyrk BK Kyrk Skövde Herrar A, klass 1
2. Ante Andersson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4
  Mats Larsson BK Kyrk Skövde Herrar B, klass 4
  Mikael Sandberg Skövde AIK BK Herrar B, klass 3
  Tobias Fors Falköpings AIK BK Herrar B, klass 1